+0212-286-30-52
·
Huzur Mh. Uniq İstanbul
·
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

Fon Hakkında

About our story

YATIRIM ALANLARI

Akıllı Şehir

Akıllı Şehir operasyon & büyük veri yönetimi, yeni nesil iletişim altyapısı, nesnelerin interneti, yapay zeka, güvenlik, enerji, ulaşım, çevre, su, sağlık gibi farklı alanlardaki Akıllı Kent uygulamaları.

e-Kentsel Dönüşüm

Elektronik teknolojilerin ve dijital altyapının kullanılarak kentsel alanların yönetilmesi, iyileştirilmesi ve dönüştürülmesi anlamına gelir. Bu kavram, akıllı şehir yaklaşımının bir parçası olarak ortaya çıkmıştır.

Akıllı Enerji

Geleneksel enerji yönetimine kıyasla daha verimli ve sürdürülebilir bir enerji tüketimi sağlamayı amaçlar aynı zamanda enerji üretiminin çevreye olan etkisini azaltarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunur.

Akıllı Su ve Çevre

Su İdarelerinin uygun olmayan çalışan Su Temini Mekanizması, İletim ve Dağıtımı, İşletme Yönetim sistemlerine yüksek mühendislik becerileri ve PPP modelleri ile çözümler.

Akıllı Şehirler Teknolojisi

Akıllı Şehir Teknolojileri, kentsel alanlarda yaşam kalitesini artırmak, sürdürülebilirliği desteklemek ve hizmetleri daha etkili hale getirmek amacıyla kullanılan çeşitli teknolojik çözümleri ifade eder.

Detaylı Bilgi İçin

  • OfisHuzur Mh. Uniq İstanbul
  • Telefon0212 286 30 52
  • Emailre-pie@re-pie.com

Bizimle İletişime Geçin

Ekip arkadaşlarımız sorularınızı cevaplasın